• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024

شاخص بورس خیال صعود ندارد

  • کد خبر : 11623
  • 10 بهمن 1401 - 9:30
شاخص بورس خیال صعود ندارد
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۱۰ بهمن‌ ماه با دو هزار و ۵۰۶ واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۹ هزار واحدی ایستاد.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه ۱۰ بهمن‌ ماه با دو هزار و ۵۰۶ واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و ۵۳۹ هزار واحدی ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایرنا، شاخص هم‌وزن با پنج هزار واحد کاهش، به ۴۷۹ هزار و ۶۳۹ واحد و شاخص قیمت با دو هزار و ۹۷۲ واحد افت، به ۲۸۵ هزار و ۳۷ واحد رسید.

شاخص بازار اول، یک‌ هزار و ۷۳۶ واحد و شاخص بازار دوم، پنج هزار و ۳۴۴ واحد کاهش را ثبت کردند.

در معاملات بورس تهران، بیش از ۱۱ میلیارد و ۷۶۲ میلیون سهم، حق‌تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۶۷ هزار و ۵۹۲ میلیارد ریال معامله شد.

همچنین صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ۶۶۵ واحد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ۵۱۵ واحد، پتروشیمی پارس با ۳۴۹ واحد، پتروشیمی پردیس با ۳۳۵ واحد و پتروشیمی نوری با ۳۳۰ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشتند.

در مقابل توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با یک‌ هزار و ۵۵۹ واحد، شرکت ارتباطات سیار ایران با ۳۵۹ واحد، معدنی و صنعتی گل‌گهر با ۳۲۶ واحد و معدنی و صنعتی چادرملو با ۲۹۱ واحد با تاثیر منفی بر شاخص بورس همراه شد.

همچنین نمادهای سیمان اردستان، ایران‌خودرو، گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، سایپا، پالایش نفت تهران و بانک تجارت در نمادهای پرتراکنش قرار داشتند.

گروه خودرو هم در معاملات امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه دو میلیارد و ۴۵۲ میلیون برگه سهم به ارزش هشت هزار و ۲۱۷ میلیارد ریال دادوستد شد.

شاخص فرابورس نیز بیش از ۱۶۰ واحد کاهش یافت و به ۲۰ هزار و ۶۲ واحد رسید.

در این بازار بیش از ۹ میلیارد و ۳۲۵ میلیون برگه سهم و اوراق مالی دادوستد شد و تعداد دفعات معاملات فرابورس نیز بیش از ۳۳۷ هزار و ۹۱۱ نوبت بود.

پویا زرکان آق دره، سیمان ساوه، داروسازی دانا، پالایش نفت شیراز، قاسم ایران و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی تاثیر مثبت بر شاخص فرابورس داشتند.

همچنین بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو ، مدیریت انرژی تابان هور، تولید نیروی برق دماوند و اعتباری ملل با تاثیر منفی بر این شاخص همراه بودند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=11623

نوشته‌های مشابه

22فروردین
مدیرعامل گروه صنعتی سپنتا پیام تبریک صادر کرد
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر،

مدیرعامل گروه صنعتی سپنتا پیام تبریک صادر کرد

21فروردین
شاخص بورس دوباره افزایش یافت
برای سومین روز متوالی،

شاخص بورس دوباره افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.