• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024
با کاهش بیش از 15 هزار واحدی،

شاخص کل روی کانال دو میلیون و ۲۴۵ هزار واحد ایستاد

  • کد خبر : 42299
  • 14 فروردین 1403 - 12:48
شاخص کل روی کانال دو میلیون و ۲۴۵ هزار واحد ایستاد
امروز سه‌شنبه 14 فروردین ماه 1403، شاخص کل بازار سرمایه بیش از ۱۵ هزار واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۲۴۵ هزار واحد رسید.

امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳، شاخص کل بازار سرمایه بیش از ۱۵ هزار واحد کاهش یافت و به رقم دو میلیون و ۲۴۵ هزار واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، بازار بورس امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه با افت مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۱۵ هزار و ۷۲۶ واحد افت کرد و در عدد دو میلیون و ۲۴۵ هزار و ۴۴۵ واحد ایستاد.

شاخص هم‌وزن نیز ۱۰ هزار و ۳۸۱ واحد کاهش پیدا کرد و به ۷۵۹ هزار و ۸۲۷ واحد رسید. در این روز بیش از ۴۸۷ هزار معامله به ارزش ۶ هزار و ۳۰۹ میلیارد تومان در بازار بورس انجام شد.

«فولاد»، «شپنا» و «وبملت»، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. از نمادهای پرتراکنش نیز «وب»، «خودرو» و «شستا» بودند که همگی قرمز به کار خود پایان دادند.

امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳، فرابورس ایران نیز ۳۴۶ واحد از ارزش خود را از دست داد و به ۲۵ هزار و ۶۳۳ واحد رسید. بیش از ۲۳۹ هزار معامله در فرابورس انجام شد که ارزش آن بالغ بر ۱۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود.

«خاور»، «آریان» و «وسپهر»، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند. نمادهای پرتراکنش نیز «فنر»، «خاور» و «فزر» بودند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=42299

نوشته‌های مشابه

28فروردین
ثبت رکوردهای جدید در شرکت معدنی املاح ایران
28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.