• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

شرکت ذوب آهن اصفهان میزبان مدیران عامل متروی کلان شهرها

  • کد خبر : 35160
  • 12 آذر 1402 - 5:19
شرکت ذوب آهن اصفهان میزبان مدیران عامل متروی کلان شهرها
روز پنج‌شنبه ۹ آذر ماه 1402، مدیرعامل و اعضای اتحادیه شرکت‌های قطار شهری و مدیران عامل متروی کلان‌شهرها از جمله مشهد، تبریز و اصفهان، با حضور در شرکت ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید ریل، با مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

روز پنج‌شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۲، مدیرعامل و اعضای اتحادیه شرکت‌های قطار شهری و مدیران عامل متروی کلان‌شهرها از جمله مشهد، تبریز و اصفهان، با حضور در شرکت ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید ریل، با مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، مهدی کوهی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این دیدار، بیان کرد: متخصصان این شرکت در شرایط سخت تحریم، موفق به تولید ریل به عنوان افتخار ملی شدند و هم‌اکنون این شرکت از دانش فنی تولید ریل نیز برخوردار است.

وی افزود: شرکت ذوب آهن اصفهان در سه محور، پیشران توسعه در کشور است؛ این شرکت با تولید ریل، موجب توسعه صنعت حمل‌ونقل ریلی و با تولید تیرآهن بال‌پهن، باعث تحول صنعت ساختمان و پیشبرد نهضت ملی مسکن شده است؛ ضمن اینکه ذوب آهن با تولید آرک معدنی، در خدمت توسعه صنایع معدنی بوده است.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت ریل به لحاظ حفظ سلامت و امنیت مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، عنوان کرد: این مجتمع عظیم صنعتی علاوه بر رعایت استاندارد جهانی با نگرش سختگیرانه‌ای، کنترل کیفی ریل را انجام می‌دهد که به اذعان بسیاری از کارشناسان، کیفیت این ریل در سطح جهانی قابل رقابت است.

کوهی ضمن اشاره به توان و تجربه نیم قرنی شرکت ذوب آهن اصفهان در تولید محصولات فولادی، مطرح کرد: این آمادگی وجود دارد که نیاز کشور به ریل خطوط بین شهری و ریل مترو را به هر میزان تامین کنیم.

مدیران عامل متروی کلان شهرها در این بازدید از نزدیک شاهد تولید ریل ملی و نحوه کنترل کیفی و تست این محصول بودند و کیفیت آن را در حد محصولات اروپایی و بالاتر از کیفیت ریل ترکیه ارزیابی کردند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35160

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.