• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024
در بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی؛

شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب تندیس بلورین شد

  • کد خبر : 40639
  • 01 اسفند 1402 - 14:25
شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب تندیس بلورین شد
در بیست و یکمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی که روز سه‌شنبه اول اسفند ماه 1402 برگزار شد، برای دومین بار تندیس بلورین در بخش ساخت و تولید به شرکت فولاد هرمزگان رسید.

در بیست و یکمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی که روز سه‌شنبه اول اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، برای دومین بار تندیس بلورین در بخش ساخت و تولید به شرکت فولاد هرمزگان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، بیست و یکمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور جمعی از مسئولان دولتی، مدیران و کارشناسان شرکت‌های حاضر در جایزه، روز سه‌شنبه اول اسفند ماه در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

امسال تعداد ۱۹ شرکت در سطح تندیس، ۴۰ شرکت در سطح تقدیرنامه برای تعالی و ۱۵ شرکت در سطح گواهی تعهد به تعالی و در مجموع ۷۴ شرکت اقدام به ثبت نام در فرایند جایزه ملی تعالی سازمانی کرده‌اند.

این جایزه در سه سطح «تعهد به تعالی»، «تقدیرنامه» و «تندیس» (بلورین، سیمین و زرّین) به شرکت کنندگان اعطا می‌شود؛ به طوری که شرکت‌هایی که امتیاز آن‌ها بین صفر تا ۲۵۰ است، در سطح تعهد به تعالی قرار می‌گیرند؛ شرکت‌هایی که امتیاز آن‌ها بین ۲۵۱ تا ۴۵۰ می‌شود، در گروه دریافت‌کنندگان تقدیرنامه قرار خواهند گرفت؛ به شرکت‌هایی که موفق به دریافت امتیاز از ۴۵۱ تا ۵۵۰ شوند، تندیس بلورین، امتیاز بین ۵۵۱ تا ۶۵۰ تندیس سیمین و شرکت‌هایی که موفق به دریافت امتیاز بالاتر ۶۵۱ شوند، تندیس زرین اعطا خواهد شد.

شرکت فولاد هرمزگان نیز براي دومين بار با حضور در بیست و یکمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی، بار دیگر موفق به کسب تندیس بلورین از این همایش شد که عطاالله معروفخانی، مدیرعامل این شرکت تندیس و لوح تقدیر بیست و یکمین دوره را دریافت کرد.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40639

نوشته‌های مشابه

28فروردین
ثبت رکوردهای جدید در شرکت معدنی املاح ایران
28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.