• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

ششمین رشد متوالی در بورس به ثبت رسید

  • کد خبر : 35248
  • 12 آذر 1402 - 9:33
ششمین رشد متوالی در بورس به ثبت رسید
امروز یکشنبه 12 آذر ماه 1402، بازار سرمایه همانند پنج روز کاری گذشته مثبت بود و شاخص کل با افزایش بیش از ۳۳ هزار واحدی، به رقم دو میلیون و ۱۲۱ هزار واحد رسید.

امروز یکشنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۲، بازار سرمایه همانند پنج روز کاری گذشته مثبت بود و شاخص کل با افزایش بیش از ۳۳ هزار واحدی، به رقم دو میلیون و ۱۲۱ هزار واحد رسید.

به گزارش ایسنا، بورس اوراق بهادار تهران از یکشنبه هفته قبل تا کنون مثبت بوده و این روند در معاملات روز جاری نیز جریان داشت؛ به طوری که شاخص کل بازار بورس ۳۳ هزار و ۴۸۹ واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و ۱۲۱ هزار و ۱۸۵ واحد رسید.

شاخص کل هم‌وزن نیز دو هزار و ۷۳۳ واحد رشد کرد و به ۷۳۱ هزار و ۴۴۴ واحد رسید. تعداد معاملات بازار سرمایه ۵۲۲ هزار و ۵۸۵ فقره به ارزش هشت هزار و ۶۲۹ میلیارد تومان بود.

«فولاد»، «فملی»، «شستا»، «ومعادن»، «وغدیر»، «اخابر» و «رمپنا»، از نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل و «فولاد»، «شستا»،
«فملی»، «وبصادر»، «خگستر»، «اخابر» و «حکشتی»، به ترتیب از نمادهای پرتراکنش بازار بورس بودند.

بازار فرابورس نیز در روز یکشنبه ۱۲ آذر ماه مثبت بود و با افزایش ۱۳۸ واحدی، به ۲۵ هزار و ۷۳۰ واحد رسید. در این بازار بیش از ۳۰۴ هزار معامله به ارزش پنج هزار و ۷۶۹ میلیارد تومان انجام شد.

«آریا»، «هرمز»، «خاوور»، «شگویا» و «تجلی»، از نمادهای تاثیرگذار و «کرومیت»، «فصبا»، «کرمان» و «خاور»، از نمادهای پرتراکنش بازار فرابورس بودند.

در ماه‌های اخیر و تا قبل از هفته گذشته، وضعیت بازار بورس نوسانی بود؛ به طوری که در نیمی از روزهای هفته رشد و نیم دیگر دچار کاهش می‌شد اما اکنون ششمین روزی است که بازار سرمایه، با رنگ سبز به کار خود پایان داده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35248

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.