• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

فولاد هرمزگان، پیشگام در انجام مسئولیت‌های اجتماعی

  • کد خبر : 18545
  • 21 اردیبهشت 1402 - 11:39
فولاد هرمزگان، پیشگام در انجام مسئولیت‌های اجتماعی
شرکت فولاد هرمزگان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، 20 هزار یتیم هرمزگانی را تحت پوشش قرار داد و حامی آن‌ها شد.

شرکت فولاد هرمزگان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، ۲۰ هزار یتیم هرمزگانی را تحت پوشش قرار داد و حامی آن‌ها شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، طی مراسمی که در در محل سالن جلسات کمیته امداد امام خمینی برگزار شد. سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با هدف مشارکت در طرح اکرام و حمایت از کودکان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری با موضوع حمایت از ۲۰ هزار تیم هرمزگانی امضا کردند.

بختیاری در این دیدار شرکت فولاد هرمزگان را یکی از بنگاه‌های پیشرو در انجام مسئولیت‌های اجتماعی، عنوان کرد و مدیریت این شرکت را جهادی و خداپسندانه خواند.

وی نقش صنایع در کمک به ایتام و نیازمندان را مهم ارزیابی کرد و گفت: اعلام آمادگی فولاد هرمزگان برای حمایت از ۲۰ هزار یتیم استان هرمزگان جدای از ارزش مالی، دارای ارزش معنوی است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز در این دیدار، نقش فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندگان را موهبتی خدادای و سعادتی ارزشمند و پربرکت دانست و اظهار کرد: ما برکات فعالیت‌های خیرخواهانه را مستقیما در تولید و سوداوری شرکت می‌بینیم.

وی ضمن تشکر از بختیاری به عنوان یک مدیر ارزشی، کمیته امداد را نعمتی برای افراد تحت پوشش و یادگاری از امام راحل خواند و عنوان کرد: امید است حرکتی که ما آغاز کردیم سایر صنایع نیز در کشور در این راستا گام های خوبی بردارند.

معروفخانی ساخت مهدیه چند منظوره و مدرسه را جزو برنامه‌های در حال انجام عنوان کرد.

کمک به خانه‌های سالمندان، مراکز نگهداری معلولان، تکمیل مسجد حضرت ابوالفضل، تامین اکسیژن بیمارستان‌های استان هرمزگان و خرید دستگاه‌های دیالیز برای بیمارستان شهید محمدی، از جمله خدماتی است که فولاد هرمزگان سال گذشته برای کمک به نیازمندان انجام داده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=18545

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.