• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

قدردانی مدیرعامل فولاد مبارکه از تلاش كاركنان در مسیر تحقق رشد تولید

  • کد خبر : 20367
  • 13 خرداد 1402 - 8:58
قدردانی مدیرعامل فولاد مبارکه از تلاش كاركنان در مسیر تحقق رشد تولید
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران شرکت، ضمن حضور در نواحی آهن‌سازی، فولادسازی، نورد گرم و نورد سرد فولاد مبارکه، از تلاش کارکنان در مسیر تحقق اهداف شرکت و راهبرد رشد تولید و رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال 1402 قدردانی کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران شرکت، ضمن حضور در نواحی آهن‌سازی، فولادسازی، نورد گرم و نورد سرد فولاد مبارکه، از تلاش کارکنان در مسیر تحقق اهداف شرکت و راهبرد رشد تولید و رکوردشکنی‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، محمدیاسر طیب‌نیا ثبت رکوردهای روزانه و ماهانه تولید فولاد مبارکه از ابتدای سال جاری را ارزشمند دانست و بیان کرد: این دستاوردها نتیجه هم‌افزایی و تلاش مضاعف کارکنان غیور شرکت، کار گروهی و هماهنگ، پشتیبانی دقیق و برنامه‌ریزی و مدیریت در استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود به دست آمده است که بسیار ارزشمند است.

وی افزود: با توجه به انتخاب شعار «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری و تاکید بر تقویت تولید در کشور، فولاد مبارکه عزم خود را برای تحقق حداکثری این راهبرد در سال ۱۴۰۲ نیز جزم کرده و در مسیر آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ضمن تاکید بر اهمیت تبیین هرچه بیشتر جایگاه و نقش فولاد مبارکه در توسعه ملی، تصریح کرد: رشد تولید در فولاد مبارکه علاوه‌بر ارزش‌آفرینی و سودآوری برای این شرکت، منجر به رونق اقتصادی کشور خواهد شد؛ چراکه ادامه فعالیت و تولید صنایع پایین‌دستی وابسته به تولید فولاد مبارکه است. از این‌ رو با توجه به شرایط تحریمی حاکم بر کشور، تاثیر میزان تولید فولاد مبارکه در رشد اقتصاد ملی فراتر از حد تصور است.

طیب‌نیا خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری فولاد مبارکه در سال جاری نیز همچنان تاکید بیشتر بر انجام کار تیمی، چابک‌سازی خطوط و سیستم، توسعه سبد محصولات و تولید محصولات با ارزش‌ افزوده بیشتر و ارتقا سطح انگیزه کارکنان است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20367

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.