• امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 1 October - 2023
در حوزه‌ پدافند غیرعامل،

منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس دستگاه برتر شناخته شد

  • کد خبر : 15779
  • 19 فروردین 1402 - 13:45
منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس دستگاه برتر شناخته شد
استانداری هرمزگان، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را به‌ عنوان دستگاه برتر در حوزه‌ پدافند غیرعامل معرفی کرد.

استانداری هرمزگان، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را به‌ عنوان دستگاه برتر در حوزه‌ پدافند غیرعامل معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، کامران داستانی ضمن اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر سال «مهار تورم، رشد تولید»، دستیابی به این اهداف را بدون توجه به تهدیدات موجود میسر ندانست و بیان کرد: رویه‌ای از گذشته در حوزه‌ پدافند غیرعامل در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس وجود داشته است که در سال جدید نیز این روند با حساسیت بیشتری دنبال خواهد شد.

وی در ادامه جنگ امروز جهان علیه مردم ایران را جنگ اطلاعاتی و سایبری خواند و بر اهمیت آموزش مدیران و کارشناسان در حوزه‌ی پدافند غیرعامل تاکید کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد: یکی از راه‌های اعتمادسازی بیشتر در سرمایه‌گذاران و از مهم‌ترین راهکارهای افزایش سرمایه‌پذیری، توجه بیشتر به مباحث پدافند غیرعامل است که در سال آینده نیز بر تقویت این حوزه نیز تمرکز کرده‌ایم.

داستانی در ادامه به خبر انتخاب منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به‌ عنوان دستگاه برتر در حوزه‌ پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و گفت: این موفقیت به پاس تلاش همکاران ساعی و کوشا در تمامی بخش‌ها به دست آمده است و بسیار خرسندیم که این تلاش‌ها به‌ صورت دقیق از سوی استانداری هرمزگان مورد رصد و ارزیابی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: برای تحقق رشد تولید برنامه‌های خود را تدوین کرده‌ایم و امیدواریم با همکاری، همت و همیاری تمام ارکان سازمان و پشتیبانی دستگاه‌های برون‌سازمانی بتوانیم در راستای اجرایی‌سازی این اهداف گام برداریم.

گفتنی است چندی پیش سازمان ایمیدرو نیز منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را به عنوان دو دستگاه برتر در حوزه‌ی پدافند غیرعامل انتخاب کرده بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15779

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.