• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

پیام نوروزی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس

  • کد خبر : 15115
  • 28 اسفند 1401 - 4:53
پیام نوروزی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید را تبریک گفت.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج‌ فارس در پیامی پیشاپیش فرارسیدن نوروز باستانی و سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، در پیام کامران داستانی آمده است: خداوند بزرگ و منان را سپاس که نوروز امسال نیز با نسیم روح‌ نواز بهاری آغاز شد و دیگر بار مژده‌ای از سوی پروردگار مهربان برای ما به ارمغان رسید؛ مژده‌ای که ما را به فردایی روشن، امیدوار نگاه می‌دارد و فصل تازه‌ای از شکوفایی و تازگی را در مقابل چشم‌های ما می‌گشاید.

در سال گذشته نیز همچون سال‌های پیشین، علی‌رغم فرازوفرودهای بسیار، کشتی بزرگ پیشرفت کشور به حرکت خود ادامه داد و کارگران، کارکنان، مهندسان و مدیران شاغل در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با همت و جان‌فشانی، این کشتی را به سهم خود به سمت تعالی رهسپار کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی افزودند. اگر وحدتی برخاسته از هم‌دلی و برادری بدون توجه به تفاوت‌های زبانی، رنگ پوست، قومیت و مذهب وجود نداشت، امروز نمی‌توانستیم به چنین دستاورد سترگی دست یابیم.

حال که قدم به سالی جدید نهاده‌ایم، وظیفه داریم با سرلوحه قرار دادن مبانی ولایت‌مداری و اتخاذ افکار نو و انجام تلاش و کوشش فراوان بیش‌ از پیش به سمت قله‌های پیشرفت حرکت کنیم و به سهم خود در راستای اعتلای ایران اسلامی گام برداریم.

در این مجال جا دارد بار دیگر از زحمات، مجاهدت‌ها و ایثار همکاران ارجمند و همچنین صبوری و متانت همسران و فرزندان ایشان که با همت و استقامت پشتیبان مجموعه بوده‌اند، خاضعانه قدردانی کنیم و امیدواریم مردم شریف ایران و هرمزگان، به‌ ویژه خانواده‌ بزرگ منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، در سال جدید بهترین و نیکوترین اقبال را در سایه‌ توجهات قادر متعال در انتظار داشته باشند و شاهد توسعه‌ همه‌ جانبه‌ کشور باشیم. پیشاپیش ماه مبارک رمضان را نیز خدمت شما تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم در روزها و شب‌های معنوی پیش‌ رو ما را از دعای خیر خویش بی‌نصیب نگذارید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15115

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها