• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

پیشتازی پیربکران از برنامه تولید ۹ ماهه

  • کد خبر : 9381
  • 15 دی 1401 - 8:55
پیشتازی پیربکران از برنامه تولید ۹ ماهه
مدیر مجتمع سنگ آهک پیربکران گفت: تولید در مجتمع سنگ آهک پیربکران تا پایان آذر ماه به ۷۰۰ هزار تن رسیده که نشانه پیشتازی ۱۸۶ درصدی نسبت به برنامه تولید این مجتمع است.

مدیر مجتمع سنگ آهک پیربکران گفت: تولید در مجتمع سنگ آهک پیربکران تا پایان آذر ماه امسال، به ۷۰۰ هزار تن رسیده که نشانه پیشتازی ۱۸۶ درصدی نسبت به برنامه تولید این مجتمع است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، حمید منتظری بیان کرد: برنامه تولید مجتمع سنگ آهک پیربکران برای ۹ ماهه سال ۱۴۰۱، شامل ۳۷۵ هزار تن سنگ آهک بوده که این مجتمع طی این مدت، موفق به تولید ۷۰۰ هزار تنی شده است.

وی افزود: در ۹ ماهه سال جاری، همچنین موفق به ثبت افزایش تولید سنگ آهک نسبت به ۹ ماهه سال ۱۴۰۰ شدیم.

مدیر مجتمع پیربکران ادامه داد: بر این مبنا، تولید سنگ آهک مجتمع پیربکران با افزایش ۱۳.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۷۰۰ هزار و ۵۴۵ تن رسید. همچنین طی از ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه ۱۴۰۱، فروش حجمی این مجتمع به ۶۳۲ هزار و ۹۴۵ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.

منتظری همچنین در ادامه تاکید کرد: استخراج ماده معدنی در مجتمع در ۹ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ افزایش ۲۶ درصدی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: استخراج ماده معدنی در حالی در ۹ ماهه سال جاری به ۷۰۰ هزار و ۵۴۵ تن رسید که در مدت مشابه سال گذشته ۵۵۴ هزار و ۶۸۳ تن بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=9381

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.