• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024

افت ۰٫۲ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 14991
  • 27 اسفند 1401 - 5:05
افت ۰٫۲ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 26 اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 232 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۳۲ دلار رسید.
 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۶ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، ۲۵ اسفند ماه)، افت ۰٫۲ درصدی معادل پنج دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۵ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۳۷ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۳۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۸ درصدی معادل ۱۷ دلار، از دو هزار و ۲۴۹ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۳۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۶ اسفند ماه، با افزایش ۲۱ هزار و ۸۰۰ تنی، از ۵۳۰ هزار و ۵۵۰ تن به ۵۵۲ هزار و ۳۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14991

نوشته‌های مشابه

25فروردین
قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد
با نوسان در کانال 9 هزار دلار،

قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد

21فروردین
اختصاص بودجه از سوی وزارت انرژی آمریکا به صنایع انرژی‌بر
21فروردین
یارانه‌های دولت هند به صنایع فلزی افزایش می‌یابد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.