• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

افت ۰٫۸ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 40564
  • 01 اسفند 1402 - 5:27
افت ۰٫۸ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 30 بهمن ماه ۱۴۰۲، با کاهش 18 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 185 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، با کاهش ۱۸ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۸۵ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۷ بهمن ماه)، افت ۰٫۸ درصدی معادل ۱۸ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۰۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۸۵ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۱ درصدی معادل سه دلار، از دو هزار و ۱۸۸ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۸۵ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با افزایش ۱۴ هزار و ۶۷۵ تنی، از ۵۳۴ هزار و ۹۲۵ تن به ۵۴۹ هزار و ۶۰۰ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40564

نوشته‌های مشابه

28فروردین
رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲
«فلزات آنلاین» گزارش کرد:

رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

27فروردین
قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است
تلاش‌ در جهت بازیابی بازار لیتیوم؛

قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.