• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

افت ۱٫۸ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 14362
  • 20 اسفند 1401 - 7:06
افت ۱٫۸ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش 42 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 249 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش ۴۲ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۴۹ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۹ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، ۱۸ اسفند ماه)، افت ۱٫۸ درصدی معادل ۴۲ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۱۸ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۹۱ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۴۹ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۴٫۷ درصدی معادل ۱۱۲ دلار، از دو هزار و ۳۶۱ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۴۹ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۱۹ اسفند ماه، با کاهش دو هزار و ۸۰۰ تنی، از ۵۵۱ هزار و ۱۷۵ تن به ۵۴۸ هزار و ۳۷۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14362

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها