• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024

افت ۳۲ دلاری قیمت مس

  • کد خبر : 10984
  • 05 بهمن 1401 - 5:18
افت ۳۲ دلاری قیمت مس
روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.3 درصد کاهش پیدا کرد و به ۹ هزار و 308 دلار رسید.

روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۹ هزار و ۳۰۸ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه سوم بهمن ماه، ۰٫۳ درصد معادل ۳۲ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۱ درصد رشد را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۳۰۸ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه سوم بهمن ماه، ۹ هزار و ۳۴۰ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، ۰٫۳ درصد معادل ۲۵ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۳ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، با کاهش ۱۵۰ تنی، از ۷۸ هزار و ۳۰۰ تن به ۷۸ هزار و ۱۵۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۲۷ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه سوم دی ماه، با افزایش هفت دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10984

نوشته‌های مشابه

03خرداد
زنگ خطر برای صنعت فولاد ژاپن به صدا درآمد
در پی ثبت قرارداد احتمالی میان غول‌های معدنی جهان،

زنگ خطر برای صنعت فولاد ژاپن به صدا درآمد

03خرداد
گرافیت در فهرست مواد اولیه استراتژیک کمیسیون اروپا باقی ماند
03خرداد
قیمت روی از صعود بیشتر بازماند
هم‌زمان با افت 2 درصدی،

قیمت روی از صعود بیشتر بازماند

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.