• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

افت ۳۴ دلاری قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 39877
  • 21 بهمن 1402 - 4:52
افت ۳۴ دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 20 بهمن ماه ۱۴۰۲، با کاهش 1.5 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 180 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، با کاهش ۱٫۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۸۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۰ بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ماه)، افت ۱٫۵ درصدی معادل ۳۴ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۱۴ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۸۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۱٫۳ درصدی معادل ۲۹ دلار، از دو هزار و ۲۰۹ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۸۰ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن ماه با کاهش دو هزار تنی، از ۵۲۹ هزار و ۳۵۰ تن به ۵۲۷ هزار و ۳۵۰ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39877

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.