• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

افت ۵۶ دلاری قیمت مس

  • کد خبر : 41154
  • 10 اسفند 1402 - 5:47
افت ۵۶ دلاری قیمت مس
روز چهارشنبه 9 اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.7 درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 340 دلار رسید.

روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۷ درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۴۰ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌چهارشنبه ۹ اسفند ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۵۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۶ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۴۰ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، هشت هزار و ۳۹۶ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۵۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۳ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه، با کاهش یک هزار و ۷۰۰ تنی، از ۱۲۶ هزار و ۵۲۵ تن به ۱۲۴ هزار و ۸۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۹۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، بدون تغییر باقی ماند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=41154

نوشته‌های مشابه

28فروردین
رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲
«فلزات آنلاین» گزارش کرد:

رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

27فروردین
قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است
تلاش‌ در جهت بازیابی بازار لیتیوم؛

قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.