• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

افزایش ۰٫۱ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 39760
  • 18 بهمن 1402 - 4:59
افزایش ۰٫۱ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 17 بهمن ماه ۱۴۰۲، با رشد یک دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 184 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، با رشد یک دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۸۴ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۱۶ بهمن ماه)، رشد ۰٫۱ درصدی معادل یک دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۸۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۸۴ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۱٫۹ درصدی معادل ۴۲ دلار، از دو هزار و ۲۲۶ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۸۴ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه با کاهش چهار هزار و ۴۲۵ تنی، از ۵۳۱ هزار و ۱۷۵ تن به ۵۲۶ هزار و ۷۵۰ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39760

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.