• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

افزایش ۱۰۶ دلاری قیمت مس

  • کد خبر : 35037
  • 09 آذر 1402 - 4:30
افزایش ۱۰۶ دلاری قیمت مس
روز چهارشنبه هشتم آذر ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 1.3 درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 384 دلار رسید.

روز چهارشنبه هشتم آذر ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱٫۳ درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۸۴ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌چهارشنبه هشتم آذر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه هفتم آذر ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۰۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۱ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۸۴ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه هفتم آذر ماه، هشت هزار و ۲۷۸ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه هشتم آذر ماه، ۱٫۱ درصد معادل ۸۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۹ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه هشتم آذر ماه، با کاهش یک هزار و ۴۵۰ تنی، از ۱۷۶ هزار و ۴۰۰ تن به ۱۷۴ هزار و ۹۵۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه هشتم آذر ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۸۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه هفتم آذر ماه، با کاهش ۱۷ دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35037

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.