• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

رشد هشت دلاری قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 10869
  • 04 بهمن 1401 - 4:51
رشد هشت دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۱، با افزایش 0.2 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 593 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۱، با افزایش ۰٫۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۵۹۳ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه سوم بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۳۰ دی ماه)، رشد ۰٫۲ درصدی معادل هشت دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۳۰ دی ماه، آلومینیوم دو هزار و ۵۸۵ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۵۹۳ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۴ درصدی معادل ۱۰ دلار، از دو هزار و ۶۰۳ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۵۹۳ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۳۰ دی ماه، با کاهش پنج هزار و ۵۲۵ تنی، از ۳۸۱ هزار و ۱۷۵ تن به ۳۷۵ هزار و ۹۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10869

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افزایش تولید آلومینا و آلومینیوم در جهان
25فروردین
قیمت آلومینیوم ۳۳ دلار افزایش یافت
در بازه قیمتی دو هزار و 400 دلار،

قیمت آلومینیوم ۳۳ دلار افزایش یافت

25فروردین
قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد
با نوسان در کانال 9 هزار دلار،

قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.