• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

رشد ۶ دلاری قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 41072
  • 09 اسفند 1402 - 4:48
رشد ۶ دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۲، با افزایش 0.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 146 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۲، با افزایش ۰٫۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۴۶ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه هفتم اسفند ماه)، رشد ۰٫۳ درصدی معادل ۶ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه هشتم اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۴۰ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۴۶ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۱ درصدی معادل یک دلار، از دو هزار و ۱۴۷ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۴۶ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه با افزایش ۸۷۵ تنی، از ۵۸۱ هزار و ۸۰۰ تن به ۵۸۲ هزار و ۶۷۵ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=41072

نوشته‌های مشابه

28فروردین
رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲
«فلزات آنلاین» گزارش کرد:

رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

27فروردین
قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است
تلاش‌ در جهت بازیابی بازار لیتیوم؛

قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.