• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024
در آستانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،

رکورد تولید سالیانه کنسانتره مجتمع شهرک صبانور شکسته شد

  • کد خبر : 39980
  • 21 بهمن 1402 - 9:46
رکورد تولید سالیانه کنسانتره مجتمع شهرک صبانور شکسته شد
در روز جمعه 20 بهمن ماه 1402، رکورد تولید سالیانه کنسانتره مجتمع شهرک شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبانور با افزایش پنج هزار تنی نسبت به سال گذشته، به 816 هزار تن رسید.

در روز جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۲، رکورد تولید سالیانه کنسانتره مجتمع شهرک شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبانور با افزایش پنج هزار تنی نسبت به سال گذشته، به ۸۱۶ هزار تن رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در آستانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در سالی که به نام «مهار تورم، رشد تولید» مزین شده است، رکورد تولید سالیانه کنسانتره مجتمع شهرک شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبانور نسبت به سال گذشته شکسته شد.

با توجه به اینکه در پایان سال ۱۴۰۱، رکورد تولید کنسانتره به میزان ۸۱۱ هزار تن در مجتمع شهرک ثبت شده بود، این رقم در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ با رشد پنج هزار تنی، به ۸۱۶ هزار تن رسید که نویدبخش آینده‌ای پر غرور و پر امید پیش روی شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبانور است.

ثبت این رکورد، نتیجه تلاش بی‌وقفه شبانه‌روزی کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید مجتمع شهرک و سایر واحدهای پشتیبانی و ستادی شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبانور بوده که از هیچ کوششی در این مسیر فروگذار نکردند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39980

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.