• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024

قیمت آلومینیوم اندکی رشد پیدا کرد

  • کد خبر : 10989
  • 05 بهمن 1401 - 5:40
قیمت آلومینیوم اندکی رشد پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه ۱۴۰۱، با افزایش یک دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 594 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه ۱۴۰۱، با افزایش یک دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۵۹۴ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه سوم بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، سوم بهمن ماه)، رشد یک دلاری را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه سوم بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۵۹۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۵۹۴ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه سوم بهمن ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۱٫۳ درصدی معادل ۳۲ دلار، از دو هزار و ۵۶۲ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۵۹۴ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه چهارم بهمن ماه، با کاهش پنج هزار و ۶۰۰ تنی، از ۳۷۵ هزار و ۹۵۰ تن به ۳۸۱ هزار و ۵۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10989

نوشته‌های مشابه

03خرداد
زنگ خطر برای صنعت فولاد ژاپن به صدا درآمد
در پی ثبت قرارداد احتمالی میان غول‌های معدنی جهان،

زنگ خطر برای صنعت فولاد ژاپن به صدا درآمد

03خرداد
گرافیت در فهرست مواد اولیه استراتژیک کمیسیون اروپا باقی ماند
03خرداد
قیمت روی از صعود بیشتر بازماند
هم‌زمان با افت 2 درصدی،

قیمت روی از صعود بیشتر بازماند

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.