• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

قیمت آلومینیوم ۰٫۲ درصد افت پیدا کرد

  • کد خبر : 13876
  • 13 اسفند 1401 - 5:31
قیمت آلومینیوم ۰٫۲ درصد افت پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 12 اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 361 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش پنج دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۶۱ دلار رسید.
 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۲ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، ۱۱ اسفند ماه)، افت ۰٫۲ درصدی معادل پنج دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۱۱ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۶۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۶۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۲٫۳ درصدی معادل ۵۴ دلار، از دو هزار و ۳۰۷ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۶۱ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۱۲ اسفند ماه، با افزایش ۱۷ هزار و ۸۷۵ تنی، از ۵۴۶ هزار و ۸۲۵ تن به ۵۶۴ هزار و ۷۰۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13876

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها