• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024

قیمت آلومینیوم ۱٫۲ درصد کاهش یافت

  • کد خبر : 8671
  • 29 آذر 1401 - 20:38
قیمت آلومینیوم ۱٫۲ درصد کاهش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 28 آذر ماه 1401، با افت 29 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 327 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۱، با افت ۲۹ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۲۷ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۸ آذر ماه نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۲۵ آذر ماه)، افت ۱٫۲ درصدی معادل ۲۹ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۲۵ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۵۴ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۲۷ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۲٫۶ درصدی معادل ۶۳ دلار، از دو هزار و ۳۹۰ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۲۷ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۸ آذر ماه، با افزایش یک هزار و ۸۷۵ تنی، از ۴۷۷ هزار و ۶۵۰ تن به ۴۷۹ هزار و ۵۲۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=8671

نوشته‌های مشابه

25فروردین
قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد
با نوسان در کانال 9 هزار دلار،

قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد

21فروردین
اختصاص بودجه از سوی وزارت انرژی آمریکا به صنایع انرژی‌بر
21فروردین
یارانه‌های دولت هند به صنایع فلزی افزایش می‌یابد