• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

قیمت آلومینیوم ۱٫۶ درصد رشد پیدا کرد

  • کد خبر : 14816
  • 24 اسفند 1401 - 7:06
قیمت آلومینیوم ۱٫۶ درصد رشد پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 23 اسفند ماه ۱۴۰۱، با افزایش 36 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 272 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۱، با افزایش ۳۶ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۷۲ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، ۲۲ اسفند ماه)، رشد ۱٫۶ درصدی معادل ۳۶ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۳۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۷۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۱٫۷ درصدی معادل ۴۰ دلار، از دو هزار و ۳۱۲ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۷۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ماه، با کاهش هفت هزار و ۷۵ تنی، از ۵۴۳ هزار و ۵۲۵ تن به ۵۳۶ هزار و ۴۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14816

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها