• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

قیمت آلومینیوم ۱۶ دلار کاهش یافت

  • کد خبر : 41159
  • 10 اسفند 1402 - 6:32
قیمت آلومینیوم ۱۶ دلار کاهش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 9 اسفند ماه ۱۴۰۲، با افت 0.8 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 130 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۲، با افت ۰٫۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۳۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز چهارشنبه ۹ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (سه‌شنبه، هشتم اسفند ماه)، افت ۰٫۸ درصدی معادل ۱۶ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۴۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۳۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۳٫۷ درصدی معادل ۸۱ دلار، از دو هزار و ۲۱۱ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۳۰ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه با افزایش ۹ هزار تنی، از ۵۸۲ هزار و ۶۷۵ تن به ۵۹۱ هزار و ۶۷۵ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=41159

نوشته‌های مشابه

28فروردین
هم‌پای تولیدکنندگان فولاد حرکت می‌کنیم
مدیرعامل شرکت صانع دیرگداز آذربایجان:

هم‌پای تولیدکنندگان فولاد حرکت می‌کنیم

28فروردین
رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲
«فلزات آنلاین» گزارش کرد:

رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.