• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

قیمت آلومینیوم ۱۷ دلار کاهش یافت

  • کد خبر : 40971
  • 08 اسفند 1402 - 4:33
قیمت آلومینیوم ۱۷ دلار کاهش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲، با افت 0.8 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 140 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲، با افت ۰٫۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۴۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه هفتم اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه چهارم اسفند ماه)، افت ۰٫۸ درصدی معادل ۱۷ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه چهارم اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۵۷ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۲٫۱ درصدی معادل ۴۵ دلار، از دو هزار و ۱۸۵ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه با افزایش یک هزار و ۵۲۵ تنی، از ۵۸۰ هزار و ۲۷۵ تن به ۵۸۱ هزار و ۸۰۰ تن رسید.

 انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40971

نوشته‌های مشابه

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

27فروردین
قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است
تلاش‌ در جهت بازیابی بازار لیتیوم؛

قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است

27فروردین
مروری بر محورهای کنفرانس «Alkeemia» در زمینه صنعت باتری

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.