• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 30 May - 2023

قیمت آلومینیوم ۲٫۶ درصد افت پیدا کرد

  • کد خبر : 13315
  • 06 اسفند 1401 - 4:49
قیمت آلومینیوم ۲٫۶ درصد افت پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش 61 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 307 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱، با کاهش ۶۱ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۰۷ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه پنجم اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، چهارم اسفند ماه)، افت ۲٫۶ درصدی معادل ۶۱ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه چهارم اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۶۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۰۷ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۱٫۲ درصدی معادل ۲۸ دلار، از دو هزار و ۳۳۵ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۰۷ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه، با کاهش پنج هزار و ۲۰۰ تنی، از ۵۶۸ هزار و ۸۰۰ تن به ۵۷۴ هزار و ۲۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13315

نوشته‌های مشابه

09خرداد
جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان
مدیر کارگاه ظروف آلومینیوم نمازی مطرح کرد:

جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان

09خرداد
اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…
مدیرعامل شرکت نخجیر آمل:

اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها