• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

قیمت آلومینیوم ۳۸ دلار افزایش یافت

  • کد خبر : 13132
  • 03 اسفند 1401 - 7:06
قیمت آلومینیوم ۳۸ دلار افزایش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه دوم اسفند ماه ۱۴۰۱، با رشد 1.6 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 430 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه دوم اسفند ماه ۱۴۰۱، با رشد ۱٫۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۴۳۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه دوم اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، اول اسفند ماه)، رشد ۱٫۶ درصدی معادل ۳۸ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه اول اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۹۲ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۴۳۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه دوم اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۱٫۶ درصدی معادل ۳۹ دلار، از دو هزار و ۳۹۱ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۴۳۰ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه دوم اسفند ماه، با کاهش چهار هزار و ۴۵۰ تنی، از ۵۸۵ هزار و ۷۵۰ تن به ۵۸۱ هزار و ۳۰۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13132

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افزایش تولید آلومینا و آلومینیوم در جهان
25فروردین
قیمت آلومینیوم ۳۳ دلار افزایش یافت
در بازه قیمتی دو هزار و 400 دلار،

قیمت آلومینیوم ۳۳ دلار افزایش یافت

25فروردین
قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد
با نوسان در کانال 9 هزار دلار،

قیمت مس ۱٫۸ درصد رشد پیدا کرد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.