• امروز : چهارشنبه - ۲ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 21 February - 2024

قیمت آلومینیوم ۴۱ دلار کاهش یافت

  • کد خبر : 10399
  • 28 دی 1401 - 5:56
قیمت آلومینیوم ۴۱ دلار کاهش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 27 دی ماه ۱۴۰۱، با افت 1.6 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 562 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱، با افت ۱٫۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۵۶۲ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۷ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، ۲۶ دی ماه)، افت ۱٫۶ درصدی معادل ۴۱ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه، آلومینیوم دو هزار و ۶۰۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۵۶۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۶٫۹ درصدی معادل ۱۶۵ دلار، از دو هزار و ۴۵۱ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۵۶۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۷ دی ماه، با کاهش چهار هزار و ۵۰۰ تنی، از ۳۹۹ هزار و ۶۵۰ تن به ۳۹۵ هزار و ۱۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10399

نوشته‌های مشابه

01اسفند
حرکت «ومعادن» بر پایه توسعه هوشمند زنجیره فولاد/ پیشگامی «ومعادن» در اکتشاف ذخایر استان‌های مرزی
01اسفند
هشدار؛ صنعت روی کشور در آستانه تعطیلی
یک فعال صنعت روی در گفت‌و‌گو با «فلزات آنلاین» عنوان کرد:

هشدار؛ صنعت روی کشور در آستانه تعطیلی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.