• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

قیمت آلومینیوم ۹ دلار افزایش یافت

  • کد خبر : 12653
  • 26 بهمن 1401 - 4:57
قیمت آلومینیوم ۹ دلار افزایش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 25 بهمن ماه ۱۴۰۱، با رشد 0.4 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 391 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱، با رشد ۰٫۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۹۱ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، ۲۴ بهمن ماه)، رشد ۰٫۴ درصدی معادل ۹ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۸۲ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۹۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۳٫۳ درصدی معادل ۸۱ دلار، از دو هزار و ۴۷۲ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۹۱ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه، با افزایش ۲۴ هزار و ۸۲۵ تنی، از ۵۷۶ هزار و ۷۷۵ تن به ۶۰۱ هزار و ۶۰۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=12653

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها