• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

قیمت مس ۰٫۳ درصد افزایش یافت

  • کد خبر : 41067
  • 09 اسفند 1402 - 4:31
قیمت مس ۰٫۳ درصد افزایش یافت
روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 23 دلار رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 396 دلار رسید.

روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۲۳ دلار رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۹۶ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه هشتم اسفند ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه هفتم اسفند ماه، ۰٫۳ درصد معادل ۲۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۴ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۹۶ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲، هشت هزار و ۳۷۳ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه، ۰٫۲ درصد معادل ۱۷ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۵ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه با کاهش یک هزار و ۳۰۰ تنی، از ۱۲۷ هزار و ۹۲۵ تن به ۱۲۶ هزار و ۵۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه هشتم اسفند ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۹۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲، با کاهش ۶ دلار بر تن همراه شده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=41067

نوشته‌های مشابه

28فروردین
رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲
«فلزات آنلاین» گزارش کرد:

رشد ۳۰ درصدی درآمد «هرمز» در سال ۱۴۰۲

27فروردین
روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد
هم‌زمان با کاهش قیمت‌ها در بورس‌ آتی،

روند نزولی قیمت لیتیوم چین ادامه پیدا کرد

27فروردین
قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است
تلاش‌ در جهت بازیابی بازار لیتیوم؛

قابلیت رشد حجم عرضه لیتیوم فراهم شده است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.