• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023

قیمت مس ۴۰ دلار افزایش یافت

  • کد خبر : 20196
  • 10 خرداد 1402 - 8:04
قیمت مس ۴۰ دلار افزایش یافت
روز سه‌شنبه 9 خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.5 درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 122 دلار رسید.

روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۵ درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۱۲۲ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۹ خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه پنجم خرداد ماه، ۰٫۵ درصد معادل ۴۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۱۲۲ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه پنجم خرداد ماه، هشت هزار و ۸۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه، ۰٫۴ درصد معادل ۲۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۳ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه، با افزایش یک هزار و ۹۷۵ تنی، از ۹۷ هزار و ۷۲۵ تن به ۹۹ هزار و ۷۰۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۲۰ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه پنجم خرداد ماه،با کاهش ۱۱ دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20196

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.