• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

قیمت مس ۴۹ دلار کاهش یافت

  • کد خبر : 39741
  • 18 بهمن 1402 - 4:44
قیمت مس ۴۹ دلار کاهش یافت
روز سه‌شنبه 17 بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.6 درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 280 دلار رسید.

روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۶ درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و ۲۸۰ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۰٫۶ درصد معادل ۴۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۲ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۲۸۰ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲، هشت هزار و ۳۲۹ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۰٫۶ درصد معادل ۴۷ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۲ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه با کاهش ۶۲۵ تنی، از ۱۳۹ هزار و ۴۲۵ تن به ۱۳۸ هزار و ۸۰۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۰۵ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲، با افزایش دو دلار بر تن همراه شده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39741

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.