• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

کاهش ۱٫۳ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 35433
  • 15 آذر 1402 - 4:41
کاهش ۱٫۳ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 14 آذر ماه ۱۴۰۲، با افت 27 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 121 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۲، با افت ۲۷ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۲۱ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۱۳ آذر ماه)، افت ۱٫۳ درصدی معادل ۲۷ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۴۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۲۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۲ درصدی معادل ۴۳ دلار، از دو هزار و ۱۶۴ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۲۱ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۴ آذر ماه با کاهش ۶ هزار و ۷۵۰ تنی، از ۴۵۲ هزار و ۹۰۰ تن به ۴۴۶ هزار و ۱۶۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35433

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.