• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

کاهش ۴۰ دلاری قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 14165
  • 16 اسفند 1401 - 7:33
کاهش ۴۰ دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۱، با افت 1.7 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 321 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۱، با افت ۱٫۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۲۱ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۱۲ اسفند ماه)، افت ۱٫۷ درصدی معادل ۴۰ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۱۲ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۶۱ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۲۱ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۰٫۳ درصدی معادل هفت دلار، از دو هزار و ۳۱۴ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۲۱ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۵ اسفند ماه، با کاهش دو هزار و ۳۷۵ تنی، از ۵۶۴ هزار و ۷۰۰ تن به ۵۶۲ هزار و ۳۲۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14165

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها