• امروز : یکشنبه - ۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 24 September - 2023

رشد ۱۰ دلاری قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 22966
  • 20 تیر 1402 - 5:45
رشد ۱۰ دلاری قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 19 تیر ماه ۱۴۰۲، با افزایش 0.5 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 96 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۲، با افزایش ۰٫۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۹۶ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۱۹ تیر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۱۶ تیر ماه)، رشد ۰٫۵ درصدی معادل ۱۰ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۱۶ تیر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۸۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۹۶ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۵ درصدی معادل ۱۱ دلار، از دو هزار و ۱۰۷ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۹۶ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه با کاهش یک هزار تنی، از ۵۳۵ هزار و ۷۵ تن به ۵۳۴ هزار و ۷۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=22966

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.