• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 19 May - 2024
با هدف پیوند میان صنعت و دانشگاه رقم خورد؛

حضور شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا

  • کد خبر : 44230
  • 18 اردیبهشت 1403 - 5:51
حضور شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا
شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در دومین رویداد صدرا که طی روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه در ساختمان فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال با حضور شرکت‌‎های صنعتی و اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار می‌شود، حضور یافته است.

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در دومین رویداد صدرا که طی روزهای ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در ساختمان فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال با حضور شرکت‌‎های صنعتی و اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار می‌شود، حضور یافته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات‌آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان، حضور شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان در رویداد صدرا (پیوند میان صنعت و دانشگاه)، نشان‌دهنده تلاش و همکاری میان بخش‌های صنعتی و آموزشی است که هدف آن بهبود و تقویت پیوند میان صنعت و دانشگاه از طریق تبادل دانش، فناوری و تجربه خواهد بود.

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان مانند شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان که توانسته‌‎اند به حجم تولید قابل‌توجهی برسند، در رویدادهایی مانند صدرا فرصت‌هایی برای ایجاد همکاری‌های مفید بین بخش‌های تحقیقاتی و تولیدی، آموزش پیشرفته نیروی کار و توسعه نوآوری‌های لازم برای حل چالش‌های صنعتی را فراهم می‌کند.

برگزاری چنین رویدادهایی در ایران، نمونه‌ای از تلاش‌ها برای رفع دوری میان بخش‌های تحقیق و توسعه بازار کار است و گام مهمی در جهت ارتقای سطح دانش فنی، توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و پیشرفت صنعتی کشور محسوب می‌شود.

باید توجه داشت که ایجاد یک فضای تعاملی بین صنایع و دانشگاه‌ها می‌تواند به افزایش کیفیت تحقیقات، بهبود محصولات صنعتی و کشف راه‌حل‌های نوآورانه برای مشکلات جامعه کمک کند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=44230

نوشته‌های مشابه

30اردیبهشت
ارائه راهکارهای مختلف برای افزایش میزان تولید گندله
در نشست کمیته تولید شرکت سنگ آهن مرکزی ایران مطرح شد‌‌؛

ارائه راهکارهای مختلف برای افزایش میزان تولید گندله

30اردیبهشت
تولید بیش از ۵۶ هزار تن شمش آلومینیوم
در نخستین ماه 1403 رقم خورد؛

تولید بیش از ۵۶ هزار تن شمش آلومینیوم

30اردیبهشت
شرکت فولاد هرمزگان به عنوان کافرمای برتر استان برگزیده شد
در سی و پنجمین جشنواره امتنان از واحدهای نمونه استان هرمزگان،

شرکت فولاد هرمزگان به عنوان کافرمای برتر استان برگزیده شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.