• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

کاهش ۲۵۳ دلاری قیمت مس

  • کد خبر : 13309
  • 06 اسفند 1401 - 4:29
کاهش ۲۵۳ دلاری قیمت مس
روز جمعه پنجم اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 2.8  درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 807 دلار رسید.

روز جمعه پنجم اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۲٫۸  درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و ۸۰۷ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز جمعه پنجم اسفند ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه چهارم اسفند ماه، ۲٫۸ درصد معادل ۲۵۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، یک درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۸۰۷ دلار رسید. قیمت مس در روز پنج‌شنبه چهارم اسفند ماه، ۹ هزار و ۶۰ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه پنجم اسفند ماه، ۲٫۹ درصد معادل هفت دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۲ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه پنجم اسفند ماه، با کلاهش یک هزار و ۲۲۵ تنی، از ۶۵ هزار تن به ۶۳ هزار و ۷۷۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز جمعه پنجم اسفند ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به پنج‌شنبه چهارم اسفند ماه، با کاهش ۹ دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13309

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها