• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

قیمت آلومینیوم ۲۴ دلار کاهش یافت

  • کد خبر : 12700
  • 27 بهمن 1401 - 4:56
قیمت آلومینیوم ۲۴ دلار کاهش یافت
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 26 بهمن ماه ۱۴۰۱، با کاهش 0.1 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 367 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱، با کاهش ۰٫۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۶۷ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (سه‌شنبه، ۲۵ بهمن ماه)، افت ۰٫۱ درصدی معادل ۲۴ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز سه‌شنبه ۲۵ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۹۱ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۶۷ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۴٫۱ درصدی معادل ۱۰۲ دلار، از دو هزار و ۴۶۹ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۶۷ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه، با افزایش ۵۵۰ تنی، از ۶۰۱ هزار و ۶۰۰ تن به ۶۰۲ هزار و ۱۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=12700

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها